Alüminyum Kapı Uygulamalarımız

Proje Detayları

Alüminyum Kapı Uygulamalarımız

Alüminyum Kapı - Pencere Sistemleri

Merkez Cam Balkon Cephe Sistemleri Alüminyum Kapı - Pencere Sistemleri de dahil olmak üzere, hizmet verdiği tüm alanlarda kalite ve güveni kendisine esas alarak müşterilerine hızlı ve ekonomik çözümler üretmektedir.

Özellikle firma bünyesinde yardımcı malzemeler, sarf malzemeleri ve aksesuarlar da dahil olmak üzere kullanılan tüm profillerin T.S.E. standartlarında ISOO 9001 belgeli olması Merkez Cam Balkon Cephe Sistemleri’nin özellikle tercih edilme sebeplerinden biri olmaktadır.

Alüminyum Kapı - Pencere Sistemleri, kullanılan profil ve aksesuarların özelliklerine göre kalite ve ürün çeşitliliği açısından farklılık kazanmaktadır.

Örneğin Klasik Kapı - Pencere Sistemleri’nde; çift ya da otomatik açılım, güvenlik kilit ve aksesuarları alternatifli seçeneklerle müşterilerin beğenisine sunulmakta ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda kullanışlı ürünler elde edilmektedir.

Tercih edilen alüminyum profil ve bu profillere ait camların çeşitliliğide Alüminyum Kapı - Pencere Sistemleri alanında Merkez Cam Balkon Cephe Sistemleri’nin kalitesini ortaya çıkarmaktadır.

Merkez Cam Balkon Cephe Sistemleri aynı zamanda Alüminyum Kapı - Pencere Sistemleri alanında müşterilerin estetik beğenilerini sahip olduğu teknik birikimle buluşturarak doğal şartlara uygun ürünler elde etmektedir.

Çoğunlukla sektörde tercih edilen Alüminyum Profil ve Cam Çeşitleri; Isı Yalıtımlı Profiller, Isı Yalıtımsız Profiller, Kurşuna Dayanıklı Profiller ve Yangına Dayanıklı Profiller vb. ana profil gruplarına, Isı Yalıtımlı Camlar, Düz camlar, Sinerji ve Konfor Cam, Kurşun Geçirmez Cam, Yangına Dayanıklı Camlar, Güvenlik Camları olmaktadır.

Alüminyum Kapı - Pencere Sistemleri alanında Merkez Cam Balkon Cephe Sistemleri profil renklendirmesini, Ral Kataloğundan Elektrostatik Fırın Boya ve Elektroliz Yolu İle Renklendirme (Eloksal Kaplama) üzerinden gerçekleştirmekte, aynı zamanda kullanılan camlarda ki standart renkler istenildiği takdirde diğer renk grupları üzerinden özel bir renkli laminasyon yoluyla farklı bir renge dönüştürülebilmektedir.

Alüminyum Kapı - Pencere Sistemleri sahip olduğu ısı yalıtım özelliği ile müşterilerin beğenisini kazanmakta ayrıca tercih edilen malzemenin çevre şartlarına karşı yüksek koruma sağlaması ve üstelik estetik bir görünüme sahip olması sektörde Merkez Cam Balkon Cephe Sistemleri’ni ön plana taşımaktadır.

Merkez Cam Balkon Cephe Sistemleri şirketinin Alüminyum Kapı - Pencere Sistemleri alanında müşterilerine sağladığı çözümlerden bir kaçını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Modern ve estetik tasarım
  • TSE standartlarına uygun sistem detayları
  • Isı yalıtımı sağlayan, birden çok odacıklı kasa ve kanat profilleri
  • Cam kombinasyonunda 30 mm kalınlığa kadar desteklenen çözümler
  • 45º kasa birleşiminde tercih edilen pres köşe bağlantısı sayesinde rijit birleşim
  • Profil ve aksesuarlarda kalite ve kullanım rahatlığı
  • Çift açılım ve kayar kanat açılım imkanı
  • İmalat ve montaj kolaylığı